Untitled Document
14 DISEMBER 2018 ( JUMAAT )
Aduan Awam : 089-211666
Bahasa :
Lagu MPS   


PRESIDEN
TARIKH KEMASKINI :
14 Disember 2018
WEBMASTER :
abu haji lele
Untitled Document
SENARAI DIREKTORI KETUA BAHAGIAN/UNIT
BIL.
BAHAGIAN/UNIT PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
1.
PRESIDEN DATUK HU CHANG LIK @ HII CHANG LIK, J.P. phiicl.33@sabah.gov.my 089-275753 222
2.
TIMBALAN PRESIDEN I TN. HJ. MOHD HAMSAN HJ. AG. SUPAIN MohdHamsan.AgSupain@sabah.gov.my 089-273994 233
3.
TIMBALAN PRESIDEN II Sr. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
4.
SETIAUSAHA PERBANDARAN PN. FARIDAH GIAU Faridah.Giau@sabah.gov.my 089-273145 288
5.
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN EN. PETER STEPHEN AMPADU Peter.Ampadu@sabah.gov.my 089-223419 388
6.
JURUTERA PERBANDARAN KANAN EN. CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-273134 588
7.
TIMBALAN SETIAUSAHA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
8.
ADM-BAHAGIAN PENTADBIRAN & SUMBER MANUSIA PN KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
9.
ADM-UNIT KEMUDAHAN AWAM & REKREASI PN. AISAH BAKRAN Aisah.Bakran@sabah.gov.my 089-214403
10.
ADM-UNIT PENGURUSAN ASET EN. AMINUDDIN MOHD SAID Aminuddin.MohdSaid@sabah.gov.my 089-215203
11.
ADM-UNIT PENGURUSAN KUALITI PN. CATHERIN CHUA Catherin.Chua@sabah.gov.my
12.
ADM-UNIT PENTADBIRAN PN. NORIJAH HJ. SANI Norijah.Sani@sabah.gov.my 089-275400 402
13.
ADM-UNIT PERSONEL EN. NODING SUPU Noding.Supu@sabah.gov.my 089275400 403
14.
CORP-BAHAGIAN KORPORAT EN. ELRON EDIKA M SATOR Elron.sator@sabah.gov.my 089-224026 211
15.
CORP-UNIT ADUAN AWAM PN. MAIMUNAH PIANSING Maimuna.Piansing@sabah.gov.my 089-275400 323
16.
CORP-UNIT PENGURUSAN ACARA EN. MOHD RAZAK S. HAMID MohdRazak.Hamid@sabah.gov.my 089-275400 323
17.
CORP-UNIT PERHUBUNGAN AWAM 089-274659 322
18.
DEV-BAHAGIAN PEMBANGUNAN EN. RATNO ENJI Ratno.Enji@sabah.gov.my 089-273014 501
19.
DEV-UNIT AKAUN & PENTADBIRAN PN. HARIYATE MAYATAH Hariyate.Mayatah@sabah.gov.my 089-275400 502
20.
DEV-UNIT PENGURUSAN HARTA PN. MARLINA MATUSIN Marlina.Matusin@sabah.gov.my 089-275400 503
21.
DEV-UNIT PROJEK PPR
22.
ENF-BAHAGIAN PENGUATKUASA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
23.
ENF-UNIT SETINGGAN EN. KASSIM SELAMAT Kassim.Selamat@sabah.gov.my 089-275400 702
24.
ENF-UNIT WARDEN DAN TRAFIK EN. MOHD AL RUZAINIE @ SAIRIN ABD RAHMAN Sairin.Ulai@sabah.gov.my 089-275400 704
25.
ENG-BAHAGIAN KAWALAN PEMBANGUNAN 089-275400 511
26.
ENG-BAHAGIAN PENYELENGGARAAN EN. HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867 513
27.
ENG-BAHAGIAN PERANCANG BANDAR & DESA
28.
ENG-BAHAGIAN PROJEK & KERJA AM CIK NIKITA AUDRINA F. SIKAWAH Nikita.Sikawah@sabah.gov.my 089-273231 512
29.
ENG-UNIT BENGKEL KENDERAAN EN. THIEN NYUK TING NyukTing.Thien@sabah.gov.my 089-218698
30.
LAW-BAHAGIAN UNDANG-UNDANG PN. SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
31.
LAW-UNIT TUNGGAKAN HASIL CIK FA'IZAH NAWI Fa'izah.Nawi@sabah.gov.my 089-275400 661
32.
PNR-BAHAGIAN PENYELIDIKAN & PERANCANGAN CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
33.
PNR-UNIT PEMBANGUNAN SISTEM EN. ABU HAJI LELE Abu.Lele@sabah.gov.my 089-275400 412
34.
PTP-BAHAGIAN PENGANGKUTAN AWAM & LETAK KERETA CIK FA'IZAH NAWI Fai'zah.Nawi@sabah.gov.my 089-275400 601
35.
PTP-PENYELIA LETAK KERETA KANAN 089-210298 711
36.
PTP-UNIT PENGANGKUTAN AWAM EN. ZULFIAN OMRAH Zulfian.Omrah@sabah.gov.my
37.
RUR-BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR EN. IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 603
38.
RUR-UNIT PEMBANGUNAN MASYARAKAT EN. FARIZAL SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my 089-275400 604
39.
RUR-UNIT PENTADBIRAN LUAR BANDAR PN. SYARIFAH RAHIMAH YUNOS Syarifah.Yunos@sabah.gov.my 089-275400 605
40.
RUR-UNIT PROJEK PEMBANGUNAN MASYARAKAT
41.
SERV-BAHAGIAN PERKHIDMATAN AM EN. MANSOR HJ. MOHD KAWI Mansor.Kawi@sabah.gov.my 089-222104 611
42.
SERV-UNIT KESIHATAN AWAM EN. JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
43.
SERV-UNIT PASAR EN. ZAMANSHAH AMIR HAMZAH Zamanshah.AmirHamzah@sabah.gov.my 089-273341 621
44.
SERV-UNIT PELESENAN EN. LEE KET FOONG @ VINCENT LEE ketfoong.lee@sabah.gov.my 089-228259 721
45.
SERV-UNIT PEMBERSIHAN BANDAR EN. JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-212795
46.
SERV-UNIT PENGHIASAN BANDAR EN. ALFRED GOLIMAS Alfred.Golimas@sabah.gov.my 089-275400 631
47.
SERV-UNIT PENGURUSAN SISA ORGANIK
48.
TRE-BAHAGIAN PERBENDAHARAAN EN. JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-274311 101
49.
TRE-UNIT AKAUN (HASIL) EN. ASARAKAL MARTINIS Asarakal.Martinis@sabah.gov.my 089-275400 102
50.
TRE-UNIT AKAUN (PERBELANJAAN) CIK STELLA LAGAN Stella.Lagan@sabah.gov.my 089-275400 103
51.
TRE-UNIT PUNGUTAN HASIL EN. ROSLI MUSTAPHA Rosli.Mustapha@sabah.gov.my 089-223077 741
52.
UNIT AUDIT DALAM
53.
UNIT PELANCONGAN PN. IRENE JOHNNY Irene.Johnny@sabah.gov.my 089-275400 323
54.
VAL-BAHAGIAN PENILAIAN Sr. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
55.
VAL-UNIT KADARAN PN. CHIN FUI KEN FuiKen.Chin@sabah.gov.my 089-275400

 

 

Untitled Document
E-PERKHIDMATAN







JADUAL PERKHIDMATAN





Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-275400 | Fax : 089-272112