Untitled Document
23 OKTOBER 2017 ( ISNIN )
No. Pendaftaran GST MPS : 001899479040
Aduan Awam : 089-211666


PRESIDEN
TARIKH KEMASKINI :
23 Oktober 2017
WEBMASTER :
abu haji lele
Untitled Document
NO. TELEFON OPERATOR : 089-275400
SENARAI DIREKTORI BAHAGIAN/UNIT
BIL
BAHAGIAN/UNIT
EXT
1.
PEJABAT PRESIDEN
222
2.
PEJABAT TIMBALAN PRESIDEN
233
3.
PEJABAT SETIASUAHA PERBANDARAN
299
4.
PEJABAT PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN
399
5.
PEJABAT JURUTERA PERBANDARAN KANAN
599
6.
PEJABAT TIMBALAN SETIAUSAHA
266
7.
BAHAGIAN PERBENDAHARAAN
104/105
8.
BAHAGIAN PERKHIDMATAN AM
612
9.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN LUAR BANDAR
604/605
10.
BAHAGIAN PEMBANGUNAN
505/506
11.
BAHAGIAN UNDANG-UNDANG
302
12.
BAHAGIAN PENGUATKUASA
703
13.
BAHAGIAN PENILAIAN
422
14.
BAHAGIAN PENYELIDIKAN DAN PERANCANGAN
413/414
15.
UNIT PROJEK DAN KERJA AM
515/516
16.
UNIT KAWALAN PEMBANGUNAN
514
17.
UNIT PENYELENGGARAAN
516
18.
UNIT PERANCANGAN BANDAR & DESA
312
19.
UNIT PENTADBIRAN
404/405
20.
UNIT PERSONEL
407/409
21.
UNIT KESIHATAN AWAM
732/733
22.
UNIT PELESENAN
722/723
23.
UNIT PENGHIASAN BANDAR
632
24.
UNIT PROJEK PERUMAHAN RAKYAT (PPR)
331
25.
UNIT TUNGGAKAN HASIL
662
26.
UNIT LETAK KERETA
712/713
27.
UNIT PASAR
622/623
28.
UNIT PERHUBUNGAN AWAM
323
29.
UNIT PUNGUTAN HASIL
742

SENARAI DIREKTORI KETUA BAHAGIAN/UNIT
BIL.
JAWATAN PEGAWAI EMAIL NO. TEL EXT
1.
PRESIDEN DATUK IR. JAMES WONG James.W@sabah.gov.my 089-275400 222
2.
TIMBALAN PRESIDEN TN. HJ. MOHD HAMSAN HJ. AG. SUPAIN MohdHamsan.AgSupain@sabah.gov.my 089-273994 233
3.
SETIAUSAHA PERBANDARAN 089-273145 299
4.
PENGARAH KEWANGAN DAN PEMBANGUNAN EN. PETER STEPHEN AMPADU Peter.Ampadu@sabah.gov.my 089-223419 399
5.
JURUTERA PERBANDARAN KANAN EN. YAP SIEW HEN SiewHen.Yap@sabah.gov.my 089-273134 599
6.
TIMBALAN SETIAUSAHA EN. FARIZAL SETOH Farizal.Setoh@sabah.gov.my 089-224026 266
7.
BENDAHARI EN. JOSTER PHILIP joster.philip@sabah.gov.my 089-275400 101
8.
PENOLONG SETIAUSAHA (O) EN. MANSOR HJ. MOHD KAWI Mansor.Kawi@sabah.gov.my 089-222104 611
9.
PENOLONG SETIAUSAHA (BPLB) EN. ELRON EDIKA M SATOR Elron.sator@sabah.gov.my 089-275400 601
10.
PENOLONG SETIAUSAHA (P) CIK KU SIU WENG SiuWeng.Ku@sabah.gov.my 089-226454 401
11.
PENGURUS HARTA & PEMBANGUNAN EN. VUN SOON CHONG SoonChong.Vun@sabah.gov.my 089-273014 501
12.
PEGAWAI UNDANG-UNDANG PN. SAPIAH ALIASA Sapiah.Aliasa@sabah.gov.my 089-273307 301
13.
PEGAWAI PENGUATKUASA EN. IRMAN TAJUDDIN EDY Irman.Tajuddin@sabah.gov.my 089-211586 701
14.
PEGAWAI PENILAIAN EN. JOHNY RONGGITOM Johny.Ronggitom@sabah.gov.my 089-273219 421
15.
PEGAWAI TEKNOLOGI MAKLUMAT CIK NORSHAHIERA MOHD HELIK shahiera.mdh@sabah.gov.my 089-272808 411
16.
JURUTERA (PROJEK) CIK NIKITA AUDRINA F. SIKAWAH Nikita.Sikawah@sabah.gov.my 089-273231 512
17.
JURUTERA (BANGUNAN) EN. CHAN HOCK WING HockWing.Chan@sabah.gov.my 089-275400 511
18.
JURUTERA (PENYELENGGARAAN) EN. HIEW TET VUI TetVui.Hiew@sabah.gov.my 089-222867 513
19.
PEGAWAI PERANCANG BANDAR & DESA PN. FARIDAH GIAU Faridah.Giau@sabah.gov.my 089-275400 311
20.
PEGAWAI KERJA KANAN (P) PN. NORIJAH HJ. SANI Norijah.Sani@sabah.gov.my 089-275400 402
21.
KETUA MERINYU KESIHATAN EN. JEFRIDIN AHMAD Jefridin.Ahmad@sabah.gov.my 089-217817 731
22.
KETUA PELESENAN EN. LEE KET FOONG @ VINCENT LEE ketfoong.lee@sabah.gov.my 089-228259 721
23.
PENGUASA PENGHIASAN BANDAR EN. RICHARD KENNEDY Richard.BoinSuikim@sabah.gov.my 089-275400 631
24.
PENOLONG PEGAWAI PEMBANGUNAN (BPLB) EN. IMRAN OSMAN Imran.Osman@sabah.gov.my 089-275400 603
25.
PENYELIA LETAK KERETA KANAN EN. MOHD RAZEEK S. HAMID MohdRazeek.Hamid@sabah.gov.my 089-210298 711
26.
PENGUASA PASAR EN. ZAMANSHAH AMIR HAMZAH Zamanshah.AmirHamzah@sabah.gov.my 089-273341 621
27.
PEGAWAI PROTOKOL EN. RICHARD MARTIN Richard.Martin@sabah.gov.my 089-274659 322
28.
KETUA MERINYU PERBANDARAN EN. JERRY LO Jerry.Lo@sabah.gov.my 089-212795
29.
PEMUNGUT HASIL KANAN EN. ROSLI MUSTAPHA Rosli.Mustapha@sabah.gov.my 089-223077 741
30.
PENGUASA BENGKEL EN. THIEN NYUK TING NyukTing.Thien@sabah.gov.my 089-218698
31.
PENYELENGGARA STOR KANAN EN. AMINUDDIN MOHD SAID Aminuddin.MohdSaid@sabah.gov.my 089-215203
32.
PENGURUS DEWAN PN. VIANNY GIMBAD Vianny.Gimbad@sabah.gov.my 089-214403
33.
KETUA UNIT TUNGGAKAN HASIL EN. NODING BIN SUPU Noding.Supu@sabah.gov.my 089-275400 661

 

 

Untitled Document
PERKHIDMATAN ONLINE






JADUAL PERKHIDMATAN








Untitled Document
Penafian | Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Soalan Lazim | Carian | Peta Laman |
© Hakcipta Terpelihara 2008
MAJLIS PERBANDARAN SANDAKAN
Peti Surat 221, 90702 Sandakan | Tel : 089-275400 | Fax : 089-272112